Noclegi

Komfortowo wyposażone noclegi blisko Zakopanego
Jeśli w najbliższym czasie planujesz wyjazd w Tatry lub na Podhale, doskonale trafiłeś!
Oferujemy komfortowo wyposażone noclegi blisko Zakopanego w domkach zaaranżowanych na prawdziwy góralski styl. Nasze noclegi znajdują się nieopodal miejscowości Białka Tatrzańska i stanowią doskonałą propozycję dla wszystkich tych osób, które chcą wypocząć w spokojnym, malowniczym miejscu, z dala do wielkomiejskiego zgiełku.
Noclegi blisko Zakopanego „Domki z Duszą” to świetny wybór dla turystów planujących wycieczki po górach, ale oczywiście nie tylko. Chociaż góry są od nas bardzo blisko, to nasze noclegi znakomicie sprawdzą się również w przypadku osób marzących o codziennych wizytach w termach czy tych, którzy pragną wypocząć na łonie natury.
Stylowe góralskie domki letniskowe: Podhale
Podhale jest regionem oferującym znakomite warunki do wypoczynku, o czym mogą Państwo przekonać się, wybierając nasze komfortowo wyposażone noclegi, usytuowane nieopodal znanej miejscowości letniskowej, jaką jest Białka Tatrzańska. Doskonała lokalizacja sprawia, że noclegi „Domki z Duszą” stanowią idealną bazę wypadową praktycznie na całe Podhale, idealnie sprawdzając się zarówno na wędrówki w góry, jak i na wieczorne spacery.
Zimą wszystkich gości zapraszamy na białe szaleństwo, zwłaszcza, że w pobliżu naszych noclegów w Białce znajduje się wiele wyciągów i stacji narciarskich. Wiele atrakcji czeka również w samym Zakopanem, znajdującym się zaledwie piętnaście kilometrów od naszych kwater.

Każdy z oferowanych przez nas noclegów blisko Zakopanego posiada salon dzienny, sypialnię, kuchnię z aneksem, łazienkę oraz taras.

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

Adres:
Ekotur24 Jan Stopka
ul. Papieska 2, Bańska Niżna
NIP: 736-126-63-78
Telefon:664 991 913

by the way: nie odbieram telefonów z zastrzeżonym numerem

NUMER KONTA

ING Bank Śląski
06 1050 1445 1000 0092 3618 6095
Ekotur24 Jan Stopka
ul. Papieska 2, 34-424 Bańska Niżna

DYPLOMY UZNANIA

https://meteor-turystyka.pl https://meteor-turystyka.pl/noclegi,banska-nizna,0.html https://meteor-turystyka.pl/noclegi,domki-letniskowe,banska-nizna,60.html https://meteor-turystyka.pl/zdusza-banska-nizna,banska-nizna.html
http://meteor24.pl http://meteor24.pl/noclegi/banska-nizna,0.html http://meteor24.pl/noclegi/domki-letniskowe/banska-nizna,60.html http://meteor24.pl/info/zdusza-banska-nizna/