O nas

Kwatery w górach „Domki z Duszą”
Marzą Ci się niezapomniane wczasy w Tatrach, w spokojnym i malowniczym miejscu na łonie natury?
„Domki z Duszą” to idealne miejsce na pełen wrażeń urlop w Tatrach. Nasze kwatery w górach to doskonała propozycja na rodzinny pobyt, zarówno letnią, jak i zimową porą. Jesteśmy otwarci na wszystkich turystów oraz osoby, które pragną spędzić spokojny urlop w Tatrach, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. W naszych domkach mile widziani są również podróżnicy ze zwierzętami domowymi.
„Domki z duszą” to komfortowe miejsca noclegowe, znajdujące się nieopodal znanej podhalańskiej miejscowości Białka Tatrzańska. Z okien naszych kwater rozpościera się przepiękna panorama na góry, lasy oraz łąki. Do dyspozycji gości oddajemy również tarasy, na których w trakcie pobytu w górach można delektować się świeżym górskim powietrzem i napawać malowniczymi widokami.
Wspaniałe wakacje i wczasy w Tatrach

Inspiracją do stworzenia niepowtarzalnych góralskich domków była pasja związana z Podhalem. Dzięki niej udało nam się wykreować jedyne w swoim rodzaju kwatery w górach, które są chętnie odwiedzane przez turystów z najróżniejszych zakątków Polski. U nas swoje miejsce znajdą zarówno amatorzy aktywnego wypoczynku, jak i wszyscy ci, którzy marzą o błogim urlopie w Tatrach.

Wiedzą i doświadczeniem dzielimy się z wszystkimi gośćmi, którzy zdecydują się na spędzenie wczasów w Tatrach właśnie u nas. Podpowiadamy, co warto zwiedzić, jaki górski szlak wybrać dla początkujących, a także które trasy najlepiej sprawdzą się na malownicze przechadzki.

„Domki z Duszą” to przytulne pokoje z sypialniami, aneksami kuchennymi i łazienkami, idealne na pobyt w górach nawet dla sześcioosobowej rodziny.

Tak więc, jeśli wypoczynek lub wczasy w Tatrach, to tylko w „Domkach z Duszą” nieopodal Białki Tatrzańskiej.

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

Adres:
Ekotur24 Jan Stopka
ul. Papieska 2, Bańska Niżna
NIP: 736-126-63-78
Telefon:664 991 913

by the way: nie odbieram telefonów z zastrzeżonym numerem

NUMER KONTA

ING Bank Śląski
06 1050 1445 1000 0092 3618 6095
Ekotur24 Jan Stopka
ul. Papieska 2, 34-424 Bańska Niżna

DYPLOMY UZNANIA

https://meteor-turystyka.pl https://meteor-turystyka.pl/noclegi,banska-nizna,0.html https://meteor-turystyka.pl/noclegi,domki-letniskowe,banska-nizna,60.html https://meteor-turystyka.pl/zdusza-banska-nizna,banska-nizna.html
http://meteor24.pl http://meteor24.pl/noclegi/banska-nizna,0.html http://meteor24.pl/noclegi/domki-letniskowe/banska-nizna,60.html http://meteor24.pl/info/zdusza-banska-nizna/